Kmetrics logo

Haberler

Fotovoltaik paneller mobil kontrol laboratuvarı

10 Mart 2014 tarihinde “Mobile PV Testcenter” donanımının MBJ Services tarafından Kmetrics'e teslim edilmesi-teslim alınması işlemi gerçekleştirilecektir. Ardından, laboratuvarın Hamburg'dan Kmetrics'in Yunanistan'daki merkezine taşınması işlemi gerçekleştirilecektir..
Kmetrics kadrolarının eğitimi

Kmetrics kadroları Almanya'nın Hamburg kentine giderek burada, “Mobile PV Testcenter” donanımının kullanımı konusunda eğitime tabi tutulacaktır. Üç günlük eğitim süresince, MBJ Services fotovoltaik paneller mobil kontrol laboratuvarının teknik özellikleri ve yetenekleri hakkında Kmetrics kadrolarını kapsamlı bir şekilde bilgilendirerek onların “Mobile PV Testcenter” donanımını büyük bir başarıyla ve tam olarak kullanmalarını sağlayacaktır.
Συμβόλαιο MBJ Services - Kmetrics

Kmetrics, MBJ Services ile yapmış olduğu sözleşmeyle, Yunanistan'ın ilk mobil fotovoltaik panelleri kontrol laboratuvarı olan “Mobile PV Testcenter” donanımının yapımını ve alımını gerçekleştirdiğini büyük bir mutlulukla kamuoyuna açıklar. Kmetrics, MBH Services şirketinin “Mobile PV Testcenter” donanımının Yunanistan'daki tek yetkili temsilcisi haline gelmektedir.
İntersolar 2013 Münih

Kmetrics, Uluslararası güneş enerjisi ve fotovoltaik paneller fuarı olan İntersolar 2013 Münih Fuarına ziyaret gerçekleştirmiştir. Fuar katılımcısı olan MBJ Solutions tarafından, fotovoltaik peteklerin ve panellerin tesis hatlarında kontrol ekipmanları hakkında bir tanıtım gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda, MBJ Services Mobile PV Testcenter donanımının tanıtımını yapmıştır. Şunu önemle vurgulamak gerekir ki, İntersolar 2012 Fuarında MBJ Services, dünyanın ilk “Mobile PV Testcenter” donanımının tanıtımını yaparak teknolojik buluş ödülünü kazanmıştır.